How ثبت برند رایگان can Save You Time, Stress, and Money.

در این سامانه می توانید علاوه بر اخذ کارت بازرگانی، تمدید و یا انتقال و یا المثنی کارت و یا تغییر نوع عضویت را انجام دهید .

لازم است بدانید زمانی کارت بازرگانی برای اتباع خارجی صادر می شود که کشوری که آنها تابعیتش را دارند باید متعاقبن برای اتباع ایرانی کارت بازرگانی صادر نمایند.

متقاضي در صورت تأكيد بر تقاضاي خود يادداشت متقابلي را به همراه استدلال مربوط به اداره مذكور ارسال می‌کند، درغير اين‌ صورت اظهارنامه وی مسترد شده تلقي خواهد شد. در صورت ارسال یادداشت توسط متقاضی، اداره مالکیت صنعتی رونوشت آن را در اختیار معترض قرار داده و با در نظر گرفتن نظرات طرفیت اقدام به رد یا ثبت علامت می‌کند.

این موارد به شما گوشزد می کند که بعد از دریافت کارت بازرگانی، دقت زیادی در مورد اینکه آن را به چه کسی می دهید و چگونه از آن استفاده می کند، داشته باشید.

تمامی حقوق سایت متعلق به پایدار ثبت می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

در حالت کلی چنانچه فردی بخواهد به صورت انفرادی مجوز فعالیت در امور بازرگانی را دریافت نماید، کارت بازرگانی حقیقی برای وی صادر می گردد که باید علاوه بر مدارک خود، مدارک مدیرعامل شرکت و یا موسسه ای که در آنجا مشغول به کار است را نیز ارائه نماید.

درباره وینداد تیم حقوقی وینداد ارتباط با ما فرصت های شغلی قوانین و مقررات

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

کسانی که این کارت را دارند می‌توانند تجهیزات کارگاهی و مواد اولیه مورد نیاز برای تولیدشان را وارد کنند و بعد از تولید صادر کنند.

چشم انداز ما تبدیل شدن به بزرگترین موسسه ثبتی در کشور است و ماموریت ما ارائه خدمات تخصصی با بهترین کیفیت است.

اطلاعاتی مانند نام و نشانی و شماره ملی، سمت در شرکت، مدت تصدی سمت مذکور و… اهمیتی اساسی دارند.

از طرفی اعتبار کارت بازرگانی به صورت دائمی نیست و در ابتدا باید سالانه و پس از عبور از سه دوره تمدید می توان برای مدت بیشتری کارت بازرگانی را تمدید کرد. برای استعلام کارت بازرگانی می توان به پرتال خدمات الکترونیکی اتاق بازرگان،صنایع، معدن و کشاورزی مراجعه کرد.

موسسه سفیر صلح به منظور تکمیل تیم متخصص خود،از افراد با تجربه در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند دعوت به عمل می آورد.

به این معنا که متقاضیان ثبت شرکت ابتدا باید از طریق سامانه اداره ثبت شرکت‌ها، مسیر قانونی ثبت شر‌کت خود را آغاز get more info کنند.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “How ثبت برند رایگان can Save You Time, Stress, and Money.”

Leave a Reply

Gravatar